Валюта: Гривна

Мережевий подовжувач PowerPlant удлинитель 20 м морозостойкий (JY-3024/20) (PPCA10M20S1L)

Код товару: 830539

Фото - Мережевий подовжувач PowerPlant удлинитель 20 м морозостойкий (JY-3024/20) (PPCA10M20S1L)
Тип - подовжувач, Кількість розеток - 1 розетка, Довжина кабелю - 20 м, помаранчевий

Подробнее

шт.

476 грн

Мережевий подовжувач PowerPlant подовжувач 20 м морозостійкий (JY-3024/20) (PPCA10M20S1L)

Подовжувач дозволяє підключати пристрої в місцях віддалених від стаціонарних розеток в побутових умовах експлуатації. Подовжувач призначений для підключення широкого спектру комп'ютерної, побутової та електронної техніки до електричної мережі змінного струму з номінальною напругою не більше 240В і номінальним струмом не більше 10 А. Кабель довжиною 20 м дозволить підключити техніку в місцях віддалених від стаціонарних розеток. Подовжувач оснащений розеткою євростандарту. Подовжувач PowerPlant стане відмінним помічником в будинку, офісі або на дачі.

Компанія PowerPlant спеціалізується на виробництві електротехнічної та електронної продукції. Дане українське підприємство було утворено в 2007 році. Асортимент продуктів, що випускаються під торговою маркою PowerPlant, складається з таких аксесуарів для відео-, фототехніки і мобільної електроніки, як блоки живлення, акумулятори та зарядні пристрої, а також, з універсальних мобільних пристроїв, і фото і відео кабелів. Крім того, компанія пропонує ряд високоякісних аксесуарів для професійного фотографування. Виробничі потужності підприємства розташовані на території Китаю.

Вся продукція під торговою маркою PowerPlant характеризується першокласним якістю, до того ж, вона сертифікована відповідно до українських стандартів. На кожну одиницю товару під своїм брендом виробник надає гарантію терміном в один рік. Своїми головними пріоритетами компанія PowerPlant називає повне задоволення бажань, потреб і потреб своїх споживачів, міцне утвердження свого імені не тільки на українському, а й на міжнародному ринку, а також, постійний якісний ріст асортименту пропонованих продуктів.

ВиробникPowerPlant
Модельудлинитель 20 м морозостойкий (JY-3024/20)
АртикулPPCA10M20S1L
Типподовжувач
Номінальна напруга220 В
Максимальний струм10 А
Кількість розеток1 розетка
Довжина кабелю20 м
Колірпомаранчевий
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12