Валюта: Гривна

Мережевий подовжувач PowerPlant на катушке 50 м, 4 розетки (JY-2002/50) (PPRA10M500S4)

Код товару: 830547

Фото - Мережевий подовжувач PowerPlant на катушке 50 м, 4 розетки (JY-2002/50) (PPRA10M500S4)
Тип - подовжувач на кабельній котушці, Сумарна потужність підключеного навантаження - ≤ 2500 Вт, Кількість розеток - 4 розетки, Довжина кабелю - 50 м, заземлення - так, чорний

Подробнее

шт.

1411 грн

Мережевий подовжувач PowerPlant на котушці 50 м, 4 розетки (JY-2002/50) (PPRA10M500S4)

Подовжувач на котушці дозволяє підключати пристрої в місцях віддалених від стаціонарних розеток в побутових умовах експлуатації. Призначений для використання в електричній мережі 220В, для живлення пристроїв з максимальною сумарною потужністю навантаження 2.5 кВт. Корпус виготовлений з вогнетривкого пластику, оснащений зручною рукояткою для транспортування.

Під час роботи невикористаний провід залишається в змотаним вигляді, що створює додатковий комфорт в експлуатації. Подовжувач оснащений 4 розетками євростандарту із заземленням і має клас захисту IP20. Надійний і зручний подовжувач захистить електронну техніку від короткого замикання і перепадів напруги. Подовжувач на котушці PowerPlant стане відмінним помічником в будинку, офісі або на дачі.

Компанія PowerPlant спеціалізується на виробництві електротехнічної та електронної продукції. Дане українське підприємство було утворено в 2007 році. Асортимент продуктів, що випускаються під торговою маркою PowerPlant, складається з таких аксесуарів для відео-, фототехніки і мобільної електроніки, як блоки живлення, акумулятори та зарядні пристрої, а також, з універсальних мобільних пристроїв, і фото і відео кабелів. Крім того, компанія пропонує ряд високоякісних аксесуарів для професійного фотографування. Виробничі потужності підприємства розташовані на території Китаю.

Вся продукція під торговою маркою PowerPlant характеризується першокласним якістю, до того ж, вона сертифікована відповідно до українських стандартів. На кожну одиницю товару під своїм брендом виробник надає гарантію терміном в один рік.

Своїми головними пріоритетами компанія PowerPlant називає повне задоволення бажань, потреб і потреб своїх споживачів, міцне утвердження свого імені не тільки на українському, а й на міжнародному ринку, а також, постійний якісний ріст асортименту пропонованих продуктів.

ВиробникPowerPlant
Модельна катушке 50 м, 4 розетки (JY-2002/50)
АртикулPPRA10M500S4
Типподовжувач на кабельній котушці
Сумарна потужність підключеного навантаження≤ 2500 Вт
Номінальна напруга220 В
Робоча частота50 Гц
Максимальний струм10 А
Кількість розеток4 розетки
Довжина кабелю50 м
Заземленнятак
Колірчорний
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12