Валюта: Гривна

Мережевий фільтр живлення GEMBIRD SPG6-B-6 (SPG6-G-6G)

Код товару: 998084

Фото - Мережевий фільтр живлення GEMBIRD SPG6-B-6 (SPG6-G-6G)
Кількість розеток - 6 розеток, 1 вимикач, індивідуальні вимикачі розеток - немає, Довжина кабелю - 1.8 м, сірий

Подробнее

шт.

97 грн

Мережевий фільтр живлення SPG6-B-6 GEMBIRD (SPG6-G-6G) захищає електронну техніку від перевантажень по струму, короткого замикання, ВЧ та імпульсних перешкод. GEMBIRD SPG5-G-6B призначений для підключення аудіо- та відеотехніки, комп'ютера, периферії та іншої побутової та електронної техніки.

Специфікація GEMBIRD SPG6-G-6G: номінальна вхідна напруга 220В, сумарна потужність навантаження Потужність 2200 Вт, максимальна розсіює енергія 90 Дж, номінальний струм навантаження 10А, 6 розеток із заземленням, довжина кабелю 1.8 метра.

Компанія Gembird відома з 1997 року, вона швидко завоювала репутацію лідера на світовому ринку постачальників комп'ютерної периферії і аксесуарів до комп'ютерів. Компанія виробила чітку лінію на розвиток, і це дозволило їй протягом всього шести років стати відомою і популярною в світі.

Виробництво компанії Gembird розташоване в Китаї, компанія ставить високий темп розвитку в сфері новітніх технологій, вона в змозі запропонувати споживачеві більш розумні ціни в порівнянні з іншими постачальниками подібної продукції. Фірма веде широкий спектр діяльності: на складах в Об'єднаній Європі, що займають площу в 5000 метрів є понад 1000 найменувань товару.

ВиробникGEMBIRD
МодельSPG6-B-6
АртикулSPG6-G-6G
Номінальна напруга220 В
Робоча частота50 Гц
Струм спрацьовування термозапобіжника10 А
Кількість розеток6 розеток
Особливості1 вимикач
Загальний вимикач розетокдвополюсний
Індивідуальні вимикачі розетокнемає
Технические характеристики кабеля0,75 мм²
Довжина кабелю1.8 м
Колірсірий
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс1