Валюта: Гривна

Мережевий фільтр живлення APC Essential SurgeArrest 5 outlets ++ 2 USB (5V, 2.4A) (PM5U-RS)

Код товару: 998145

Фото - Мережевий фільтр живлення APC Essential SurgeArrest 5 outlets ++ 2 USB (5V, 2.4A) (PM5U-RS)

Сумарна потужність підключеного навантаження - ≤ 2300 Вт, Кількість розеток - 5 розеток, 2 USB-порти, Довжина кабелю - 1.8 м, Колір - білий

Подробнее

шт.

1257 грн

Мережевий фільтр живлення APC Essential SurgeArrest 5 outlets ++ 2 USB (5V, 2.4A) (PM5U-RS)
Ретельно продуманий дизайн мережевого фільтра живлення не тільки красивий, але і функціональний. У лівій частині пристрою знаходяться світлодіодні індикатори включення, наявності заземлення і перевантаження. Блок з шести євророзеток забезпечений захистом від дітей, що перешкоджає попаданню в розетки сторонніх предметів. Для захисту від короткого замикання призначений автоматичний запобіжник. Кнопка його включення розташована в торці, протилежному тому, в який вводиться мережевий кабель.

На нижньому боці APC Essential SurgeArrest 5 outlets ++ 2 USB (5V, 2.4A) (PM5U-RS) знаходиться кабельний органайзер, що дозволяє розташувати шнур найзручніше. Пристрій можна прикріпити до стіни в будь-якому положенні, однак краще встановити його горизонтально вимикачем вниз. Для настільного розміщення передбачені невеликі пластикові ніжки. До особливостей даного мережевого фільтра відноситься наявність на корпусі двох USB-портів для зарядки мобільних пристроїв. Максимальний струм при цьому може досягати 2,4 А. Ці роз'єми здатні прогодувати не тільки смартфон, але і планшет, причому зарядка може відбуватися одночасно.

ВиробникAPC
МодельEssential SurgeArrest 5 outlets ++ 2 USB (5V, 2.4A
АртикулPM5U-RS
Номінальна напруга~230 В
Робоча частота50 Гц
Сумарна потужність підключеного навантаження≤ 2300 Вт
Струм спрацьовування термозапобіжника10 А
Кількість розеток5 розеток
Особливості2 USB-порти
Тип вхідної вилкиСЕЕ 7/7
Тип вихідних розетокCEE 7 Schuko
Довжина кабелю1.8 м
Колірбілий
Країна виробництваІндія
Гарантія, міс60