Валюта: Гривна

Мережевий фільтр живлення 2E 2xSchuko ІР44 (2E-U02ESPM3)

Код товару: 998191

Фото - Мережевий фільтр живлення 2E 2xSchuko ІР44 (2E-U02ESPM3)

Сумарна потужність підключеного навантаження - < 3500 Вт, Кількість розеток - 2 розетки, Довжина кабелю - 3 м, чорний

Подробнее

шт.

218 грн

Мережевий фільтр живлення 2E 2xSchuko ІР44 (2E-U02ESPM3)

Мережевий фільтр 2Е 2хSchuko розетки Тип F (євророзетка) ІР44 самостійно зачиняючими  захисними ковпачками, із заземленням, з вимикачем, зі шторками для захисту дітей.

Все частіше нас в побуті оточує електротехніка з набором різних функцій, які роблять наше життя більш комфортним. Побутове обладнання стає розумним, чутливим до коливань напруги. У кожного побутового приладу є вимоги по електричному постачанню.

Деякі пристрої включаються в мережу через власні трансформатори, які знижують напругу мережі до необхідного значення в роботі напруги пристрою, але часто побутові прилади включаються безпосередньо в мережу. Виникає ризик виходу дорогого домашнього обладнання з ладу при раптовому стрибку напруги. Використання мережевого фільтра не дасть вашому обладнанню постраждати внаслідок стрибків напруги.

Призначення мережевий фільтр харчування - зберегти в робочому стані прилади та обладнання, що харчується від електрики при можливий стрибок напруги. Мережевий фільтр - пристрій, який захищає прилади від стрибків напруги в мережі, зовні має схожість з простим подовжувачем, але спеціальний блок може відфільтрувати перешкоди, сторонні коливання, які шкідливі електронних пристроїв.

Виробник2E
Модель2xSchuko ІР44
Артикул2E-U02ESPM3
Номінальна напруга~230 В
Сумарна потужність підключеного навантаження< 3500 Вт
Струм спрацьовування термозапобіжника16 А
З захистом дітейтак
Кількість розеток2 розетки
Загальний вимикач розетокдвополюсний
Довжина кабелю3 м
Колірчорний
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12