Валюта: Гривна

Мережевий фільтр живлення 2E 3xSchuko, 3м (2E-U03ESM3)

Код товару: 998195

Фото - Мережевий фільтр живлення 2E 3xSchuko, 3м (2E-U03ESM3)

Сумарна потужність підключеного навантаження - < 3500 Вт, Кількість розеток - 3 розетки, індивідуальні вимикачі розеток - немає, Довжина кабелю - 3 м, білий

Подробнее

шт.

163 грн

Мережевий фільтр живлення 2E 3xSchuko, 3м (2E-U03ESM3)

Якісний і надійний мережевий фільтр із заземленням, вимикачем для побутових і комп'ютерних пристроїв. Корпус мережевого фільтру виконаний з вогнетривкого пластику, як провідник використовується мідь.

Виникнення перепадів напруги в електричній мережі призводить до різних поломок в техніці. Для вирішення проблем нестабільного харчування випускаються захисні прилади, такі як стабілізатор або мережевий фільтр. Ці пристрої відрізняються не тільки можливостями, а й вартістю. У деяких випадках досить застосування мережевого фільтра, в інших тільки стабілізатор допоможе зберегти працездатність техніки при появі позаштатних ситуацій.

Мережевий фільтр живлення захищає всі підключені при його допомогою пристрою від перешкод електромережі, перевантажень і струмів короткого замикання, які часто виникають в сучасних реаліях і загрожують пристроїв сильними поломками і втратою працездатності. Тепер не доведеться шукати перехідник. Корпус виконаний з ударостійкого пластика і має мережевий кабель і вилку євростандарту, а також 3 універсальних розетки.

Для зручності використання мережевий фільтр живлення має загальний мережевий вимикач зі світловою індикацією, що фіксує працездатність пристрою і подачу струму на підключені пристрої. Просте на вигляд пристрій виконано з пластика, який відрізняється не тільки екологічністю, але також температуро-стійкістю негорючими властивостями. Фільтр гарантує моментальну реакцію на коротке замикання і перевищення максимально допустимої потужності.

Виробник2E
Модель3xSchuko, 3м
Артикул2E-U03ESM3
Номінальна напруга~230 В
Сумарна потужність підключеного навантаження< 3500 Вт
Струм спрацьовування термозапобіжника16 А
З захистом дітейтак
Кількість розеток3 розетки
Загальний вимикач розетокдвополюсний
Індивідуальні вимикачі розетокнемає
Довжина кабелю3 м
Колірбілий
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12