Валюта: Гривна

Кулер до процесора ASUS ROG-RYUJIN-240

Код товару: 999383

Фото - Кулер до процесора ASUS ROG-RYUJIN-240

Для процесорів - INTEL, AMD, під сокет - 2011-3, 1151, AM4, 2066, TR4, 1150, 1155, 1156, 1366, 2011, тип системи охолодження - рідинне охолодження, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 120 мм, максимальна швидкість обертання вентиляторів - 2000 об/хв ± 10%, система підшипників - FDB Bearing (гідродинамічний), рівень шуму - 29.7 dB, роз'єми живлення - 4-pin, підсвітка - RGB

Подробнее

шт.

5846 грн

Необслуговувана система водяного охолодження процесора з кольоровим OLED-дисплеєм, синхронізованою підсвіткою Aura й радіаторними вентиляторами Noctua iPPC

  • Кольоровий OLED-дисплей розміром 1.77" для виведення даних системного моніторингу або користувацьких зображень
  • Мініатюрний вбудований вентилятор для охолодження материнської плати (системи живлення і слотів M.2)
  • високоякісні вентилятори Noctua iPPC: потужний повітряний потік за низького рівня шуму
  • Застосунок LiveDash: центр керування OLED-дисплеєм і підсвіткою
  • Сучасна естетика: металізована обробка помпи й адресовані світлодіоди
  • Стильний дизайн, відповідний вигляду материнських плат серії ROG
  • Міцні трубки в захисному обплетенні

ROG Ryujin — це флагманська система водяного охолодження, призначена для високопродуктивних комп'ютерів. Ефективні радіаторні вентилятори Noctua IndustrialPPC гарантують тиху роботу, а вбудований вентилятор у помпі — гарне охолодження компонентів материнської плати навколо процесорного гнізда. Кулер наділений OLED-дисплеєм LiveDash, на який можна виводити дані системного моніторингу або користувацькі зображення, а також синхронізованою повноколірною підсвіткою Aura Sync. Отже, ROG Ryujin не просто забезпечить потужне охолодження, але й стане яскравим елементом будь-якої ігрової конфігурації.

Вентилятори Noctua iPPC
Кулер ROG Ryujin легко впорається навіть із новітніми багатоядерними процесорами, що мають високе тепловиділення, адже на його радіаторі встановлені 120-міліметрові вентилятори промислового класу Noctua iPPC-2000, здатні генерувати повітряний потік силою 122 кубічних футів на хвилину (CFM) за швидкості обертання 2000 об./хв. Водночас вироблений ними шум залишається на неймовірно низькому рівні — всього 29.7 дБА.

Вентилятор у помпі
На відміну від традиційних кольорів, що складаються з радіатора та вентилятора, звичайні системи водяного охолодження не організовують циркуляцію повітря навколо процесорного роз'єму. ROG Ryujin позбавлений цього огріху, оскільки в його помпу вбудований 60-міліметровий вентилятор, що сприяє суттєвому зниженню температури компонентів материнської плати, як-от елементи системи живлення й накопичувачі в слотах M.2.

OLED-дисплей LiveDash
ROG Ryujin — це перша у світі не обслуговувальна система водяного охолодження з вбудованим 1.77-дюймовим OLED-дисплеєм, на який виводиться різна системна інформація*, наприклад, про температуру, напругу, швидкість вентилятора, частоту роботи компонентів. Користувач також може персоналізувати кулер, зобразивши на дисплеї статичне або анімоване зображення**, наприклад, із логотипом свого ігрового клану.
* Функція апаратного моніторингу сумісна тільки з материнськими платами ASUS.
** На OLED-дисплей можна виводити зображення у форматі GIF і JPG розміром 160 х 128 пікселів.

Налаштування дисплея LiveDash
OLED-дисплей і кольорове підсвічування кулера ROG Ryujin легко налаштовуються з програмою LiveDash. Можна керувати підсвіткою й вибирати, які саме параметри системи або зображення виводитимуться на дисплей, дотримуючись інтуїтивно організованого інтерфейсу з покроковим налаштуванням усіх параметрів.

Кольорова підсвітка
Світлодіодна підсвітка Aura, якою наділений кулер ROG Ryujin, стане яскравим елементом у самому серці вашого ігрового комп'ютера.

Ідеальна синхронізація
Завдяки технології Aura Sync вбудовану підсвітку Aura можна синхронізувати з іншими Aura-сумісними компонентами та периферійними пристроями. Керування кольором і візуальними ефектами здійснюється через зручний застосунок Aura.

Широка сумісність
Кулер ROG Ryujin сумісний із безліччю платформ Intel і AMD, забезпечуючи гнучкість у виборі процесора. Для полегшення його встановлення та розміщення в комп'ютерному корпусі він постачається з попередньо встановленими трубками завдовжки 38 см.

ВиробникASUS
МодельROG-RYUJIN-240
АртикулROG-RYUJIN-240
1
Для процесорівINTEL
Для процесорівAMD
Під сокет2011-3
Під сокет1151
Під сокетAM4
Під сокет2066
Під сокетTR4
Під сокет1155
Під сокет1150
Під сокет1156
Під сокет1366
Під сокет2011
Тип системи охолодженнярідинне охолодження
Матеріал радіатораалюміній
Кількість вентиляторів2
Діаметр вентиляторів120 мм
Максимальна швидкість обертання вентиляторів2000 об/хв ± 10%
Система підшипниківFDB Bearing (гідродинамічний)
Покращення втулкової системиSSO2-Bearing
Управління швидкістю обертаннятак
Повітряний потік121.17 CFM
Повітряний потік121.8 CFM
Тиск3.94 мм H2O
Рівень шуму29.7 dB
Середнє напрацювання на відмову (MTBF)150000 год
Роз'єми живлення4-pin
ПідсвіткаRGB
Розміри радіаторів272 x 122 x 27 мм
Розміри вентиляторів120 х 120 х 25 мм
Розмір водоблоку100 x 100 x 70 мм
Вага (загальна)775 г
Колірчорний
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс120