Валюта: Гривна

СНПЧ WWM Epson P50/РХ660 (IS.0247)

Код товара: 57860

Фото - СНПЧ WWM Epson P50/РХ660 (IS.0247)
Тип чернил - водорастворимые, цвет чернил - Cyan, Magenta, Black, Yellow, Light magenta, Light cyan, емкость - 6 х 100 мл, совместимость с устройствами бренда - Epson, чипы в комплекте - с чипами в комплекте

Подробнее

шт.

732 грн

Параметри:
 
 
 
Опис товару:
СНПЧ WWM Epson P50/РХ660 (IS.0247) - це система сполучених посудин, призначена для подачі чорнила у міру їх витрачання в картриджі принтера з місткостей-донорів.

Подача чорнила відбувається по еластичних трубках, що сполучають картриджі принтера і ємності з чорнилом. За рахунок створеної в процесі роботи розрідження в камері картріджа - чорнило з трубок заповнює місце витраченого чорнила в процесі друку.

Система безперервної подачі чорнила WWM Epson (IS.0247) вирішує проблему економного друку і робить купівлю струменевого принтера економічно виправданою. Усе, що Вам потрібно - це періодично поповнювати чорнило в донорах, вартість яких значно менша, ніж вартість повного набору картріджів.

СНПЧ WWM Epson (IS.0247) можуть використовуватися разом зі струменевими принтерами та МФУ:
Epson P50/РХ660

А також дозволяють зменшити витрати на друк більш ніж в 50 разів порівняно з використанням оригінальних картріджів і в 30 разів порівняно з використанням неоригінальних картріджів. Тому придбання СНПЧ - це краще рішення для струменевих принтерів та економії Ваших грошових коштів.