Валюта: Гривна

Накопичувач SSD 2.5" 60GB LEVEN (JS500SSD60GB)

Код товару: 785920

Фото - Накопичувач SSD 2.5"  60GB LEVEN (JS500SSD60GB)
Серія - JS500, 60 GB, 3D MLC NAND, 2.5", SATA 6Gb/s, Швидкість читання, макс. - 257 Mb/s, Швидкість запису, макс. - 84 Mb/s

Подробнее

шт.

529 грн

Готуйтеся вийти на новий рівень продуктивності і отримати незабутні відчуття від ігор, високої швидкості відгуку системи і роботи додатків з новим пристроєм для зберігання даних.

SSD-накопичувач Leven JS500 – чудовий варіант для використання в якості системного диска в комп'ютерах орієнтованих на високий загальний рівень продуктивності. Пристрій відповідає 2.5-дюймовому форм-фактору. Встановлювати накопичувач можна як стаціонарні, так і мобільні комп'ютери, що допускають монтаж накопичувачів з товщиною корпусу, що дорівнює 7 мм. Для комутації використовується інтерфейс SATA III.

SSD-накопичувач Leven JS500 працює на базі контролера Silicon Motion SM2246EN. Використані чіпи пам'яті MLC 3D NAND. Накопичувач характеризується максимальними швидкостями читання і запису.  Накопичувач забезпечує чудову стійкість для обчислень до ударів і можливим вібраціям.

Твердотільні накопичувачі - це наступний крок в еволюції пристроїв зберігання даних ПК, вони працюють швидше, бесшумні і виділяють менше тепла у порівнянні з застарілими жорсткими дисками. Завдяки відсутності рухомих деталей SSD також міцніше і надійніше жорстких дисків.

Твердотільні накопичувачі Leven роблять систему більш чутливою, дозволяючи прискорити запуск системи, збільшити швидкість завантаження додатків і виключення комп'ютера. Твердотільні накопичувачі не тільки підвищують продуктивність, але і можуть використовуватися, щоб вдихнути нове життя в старі системи. Вибір SSD дозволяє заощадити на покупці нового ПК, поліпшивши вже наявну систему.
ВиробникLEVEN
Модель2.5" 60GB
АртикулJS500SSD60GB
Типвнутрішній
СеріяJS500
Об'єм пам'яті60 GB
Тип флеш-пам'яті3D MLC NAND
Форм-фактор2.5"
ІнтерфейсSATA 6Gb/s
Швидкість читання, макс.257 Mb/s
Швидкість запису, макс.84 Mb/s
(Збірка) Споживча потужність6 Вт
Також шукаютьSSD для ноутбука
Країна виробництваТайвань
Гарантія, міс36