Валюта: Гривна

Зволожувач повітря DEERMA DEM-F628S

Код товару: 1088602

Фото - Зволожувач повітря DEERMA DEM-F628S

Тип - ультразвуковий, ароматизація, зволоження, 30 м², 300 мл/г, 25 Вт, 5 л, сенсорне, Кількість режимів роботи - 3, 30 дБ, 345 х 190 х 190 мм, 1.2 кг, білий

Подробнее

шт.

831 грн

Зволожувач повітря Deerma DEM-F628S
Оснащений УФ-лампою, побутовий зволожувач Deerma DEM-F628S насичує повітря очищеною водяною парою і підтримує оптимальний рівень зволоженості в приміщенні. Адже відомо, що як сухе, так і перезволожене повітря може стати причиною поганого самопочуття. Зволожувач Deerma - це саме той смарт - прилад, який без зайвих нагадувань і складних налаштувань створить здоровий і комфортний мікроклімат в оселі і офісі.

Очищення води ультрафіолетом
Щоб гарантувати повну безпеку для здоров'я, перед перетворенням в водяний туман вода проходить стадію глибокого очищення УФ-променями. Вбудована в зволожувач ультрафіолетова лампа здатна повністю очистити воду на біологічному і фізичному рівні. Ви можете бути впевнені, що для зволоження повітря в оселі використовується чиста до останньої краплі вода.

Оптимальний рівень зволоженості
Deerma DEM-F628S швидко зволожує повітря в приміщенні і, досягнувши оптимальних показників, автоматично знижує інтенсивність роботи. Прилад здатний з високою точністю визначати і самостійно підтримувати потрібний рівень зволоженості. Контролюючи вологість повітря в установлених межах від 45 до 90 %, зволожувач не допускає пересушування повітря в кімнаті або його перенасичення водою.

Вся інформація на дисплеї
Великий і яскравий дисплей містить вичерпну інформацію про стан атмосфери в кімнаті і про поточний режим роботи приладу. Так, на дисплей виводяться актуальні дані про температуру і вологість повітря, щоб ви могли оперативно коригувати ці показники.

Не завадить комфортному відпочинку
Зволожувач Deerma DEM-F628S працює настільки безшумно (рівень шуму 30 дБ), що ви зможете відпочити і розслабитися, зовсім не помічаючи його в кімнаті. Щоб світіння дисплея не дратувало очі, його можна відключити тривалим натисканням на кнопку таймера. Таймер допоможе запрограмувати роботу зволожувача, щоб вам не довелося витрачати час на ручне управління.

Цілий день роботи без дозаправки
У бак зволожувача Deerma DEM-F628S поміщається 5 л води. Цього цілком вистачить на цілий день роботи зволожувача навіть при інтенсивному режимі зволоження. Прилад підтримує три режими потужності, які можна змінювати в залежності від стану повітря в кімнаті. В режимі інтенсивного зволоження Deerma DEM-F628S розпорошує до 300 мл/год.

ВиробникDEERMA
МодельDEM-F628S
АртикулDEM-F628S
Типультразвуковий
Основні функціїароматизація
Основні функціїзволоження
Площа обслуговування30 м²
Продуктивність300 мл/г
Потужність25 Вт
Об'єм резервуара для води5 л
Час роботи при повному резервуарі12 г
Тип управліннясенсорне
Кількість режимів роботи3
Функції управліннярегулювання інтенсивності пара
Функції управліннярегулювання швидкості вентилятора
Функції управліннятаймер
Індикаторигігростат
Індикаторидисплей
Індикаторитемператури
Індикаторирівня води
Особливостібактерицидна УФ-лампа
Дизайнкреативний
Рівень шуму30 дБ
Габарити (ВхШхГ)345 х 190 х 190 мм
Вага1.2 кг
Колірбілий
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12